PARTNERS EN COLLEGA'S

Hieronder vindt u een overzicht van partners en collega’s van MadLove:

> Gomad Graffix - Ontwerpbureau www.gomad.nu
> James Jetlag - Kunst & Muziek www.jamesjetlag.com
> Buttonmaffia - Dè goedkoopste buttonmaker www.buttonmaffia.nl
> Ideebv - Reclamebureau www.ideebv.com
> Zagte G - Broedplaats voor Limburgs Talent www.zachteg.nl
> Akerstraat 67 - Creatief knooppunt www.akerstraat67.nl
> Stichting Parkstad Kleurrijk www.parkstadkleurrijk.nl
> Glaspaleis Heerlen - Venster op cultuur www.glaspaleis.nl
> Drie Zes Nul - Interactieve Media www.driezesnul.nl
> Kunstencentrum Signe www.kunstencentrumsigne.nl
> Roger Braun - Artist www.rogerbraun.nl
> Hee-art - Centrum voor Kunsteducatie www.hee-art.nl
> Academie Beeldende Kunsten Maastricht www.abkmaastricht.nl
> Landbouwbelang - Cultural Freezone www.landbouwbelang.com
> Dave de Leeuw - Artist www.davedeleeuw.com

OPDRACHTGEVERS

Hieronder vindt u een overzicht van bedrijven en organisaties die gebruik hebben gemaakt van onze diensten:

> DSM Fibre Intermediates Europe www.dsm.com
> KMBO Sittard
> Arcus College - Heerlen www.arcuscollege.nl
> Grieks eethuis Troje - Vaals www.troje-vaals.nl
> Grieks eethuis Minos - Gulpen www.grieks-eethuis-minos.com
> Speeltuin ‘t Olifantje - Heerlen www.speeltuinhetolifantje.nl
> Muziek-, theater- en balletschool Kumulus - Maastricht www.kumulus.nl
> Muzikaza Reynen - Retailpark Roermond www.muzikaza.com
> Massagesalon Caress - Kerkrade
> Jongerenwerk Tracee - Heerlen www.traceeheerlen.nl
> Jongerenwerk Impuls - Kerkrade www.impulskerkrade.nl
> Jongerensoos PDS - Kerkrade
> Studentenvereniging Candor - Maastricht www.svkoko.nl
> Damesdispuut Sirene - Maastricht www.addsirene.com
> Scouting Nederland www.scoutinghubertus.nl
> Mookhram Huisartsenpraktijk Vlissingen
> B-Real Tattoo - Maastricht www.b-realtattoo.com
> Jongerencentrum Libra - Brunssum
> Extrema Events www.extrema.nl
> Solar Festival www.solarweekend.com
> Maschino Classis Cars - Landgraaf www.maschino.nl
> Tandartsenpraktijk Barthels - Geleen
> Huurdersbelangen Sittard www.zowonen.com
> Freeride Bikeshop - Sittard www.freeride.nl
> Restaurant D'n Aezel - Geleen www.aezel.nl